Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

marconlab.com sitesinin tüm hakları MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır.

​İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin ve/veya MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ web sitesinin (“marconlab.com”), web sitesindeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

“marconlab.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Kullanıcı www.marconlab.com web sitesi dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

www.techplus.com.tr sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ‘nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

marconlab.com sitesinde doğrudan ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde marconlab.com sitesinin hiç bir kontrolü olmadığı için, marconlab.com sitesinin linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca marconlab.com sitesinin böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

marconlab.com sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.techplus.com.tr ve MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiç bir satış veya bilgi hatasından dolayı marconlab.com sitesi ve MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’ne sorumluluk yüklenemez.

marconlab.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları MARCON LAB DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.