Bizim için web sitesi tasarımı, markanızı hedef müşterilerinize hitap edecek dil ve görsellerle oluşturmaktır. Endüstri deneyimimiz ve pazarlama stratejilerimiz, vermek istediğiniz mesajınızın net ve kalıcı bir şekilde duyulmasını sağlar.

web-sitesi-tasarimi

Tüm tarayıcı,  platform ve arama motorlarında maksimum uyumluluk için responsive tasarımdan ödün vermeden en yeni teknikleri kullanarak web sitenizi yapıyoruz. Web sitelerimiz, küçük tutulan dosyalarımız ile uygun optimizasyon teknikleri kullanılarak  “hızlı yüklenme” amacına uygun olarak tasarlanmıştır.

Web sitesi tasarımı hizmetlerimiz

 • Responsive web sitesi tasarımı
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • E-ticaret web siteleri
 • İçerik Yönetim Sistemleri (WordPress)
 • WordPress sitesi barındırma
 • Google Adwords kampanyaları

Web sitesi tasarımı optimizasyonu

Web sitenizin hızı ve performansı, trafiğinizi artırmak konusunda büyük rol oynar.
Yavaş yüklenen web siteleri, daha düşük bir web sitesi trafiğine ve sonuç olarak her bakımdan gelir kaybına neden olur. Tek şansınız, ziyaretçilerinizin kötü bir web sitesi erişim deneyiminden sonra tekrar gelmeyecek olmasıdır. Dahası, arama motorları yavaş performans gösteren siteleri çok sevmezler. Dolayısıyla ziyaretçilerinizin hayal kırıklığına uğramasına izin vermeyin. Ziyaretçilerinize daha iyi bir web sitesi deneyimi yaşatmak ve arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirmek için WordPress sitenizin optimize edilmesi öncelikli olarak gereklidir.

Nasıl yapıyoruz?

WordPress sitenizi daha hızlı yüklemek ve arama motorunuzun sıralamalarını yükseltmek için optimize ediyoruz. Buna aşağıdakiler dahildir:

 • Web sitesi üzerinde hata düzeltmeleri ve geliştirmelerin yapılması. Bazı kodları yeniden yazmak, eklentileri kurmak veya silmek, hataları ortadan kaldırmak, sayfaları değiştirmek, çoğaltılan sayfaları silmek, bozuk bağlantıları düzeltmek vb. gibi arama sıralamalarınızda düşüşe neden olabilecek başlıca noktalar ele alınır.
 • Sitenizin kullanımını kolaylaştırmak için gerekirse site içi navigasyon yapısı değiştirilir.
 • Sitenizin hızlandırılması. Web sitenizin boyutunu küçültmek, böylece daha hızlı hale getirmek için eklentileri kullanılır, görsellerin kalitesi azaltılmadan boyutları küçültülür ve/veya sitenizdeki bazı kodlamalar değiştirilir. Siteniz ne kadar hızlı olursa, o kadar daha iyi ziyaretçi deneyimi elde edersiniz.
 • Gerekli eklenti ve araçların kurulumu. İçerik alanınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak ve web site güvenliğinizi artıracak eklenti ve araçların yüklenmesi.
 • SEO incelemesinin yapılması. Siteniz SEO ölçüm ve değerlendirme araçlarıyla incelenir, önceki ve sonraki sonuçlar raporlanarak SEO iyileştirmeleri yapılır. Gerekirse SEO’nuzun daha fazla nasıl geliştirebileceğine ilişkin belirli öneriler içeren ayrıntılı bir rapor göndeririz.

SaveSave

Web Sitesi Tasarımı